Szablony Magento 2

Szablony Magento — Zestawienie nowoczesnych szablonów dla sklepów marek PREMIUM

Szablony Magento płatne? Czy lepiej wybrać darmowe szablony Magento? Który motyw wybrać? W tym artykule omówimy 4 szablony do Magento, które zasługują na szczególną uwagę właścicieli sklepów internetowych. Jeśli myślisz o wdrożeniu sklepu internetowego i szukasz szybkiego, responsywnego szablonu strony dostosowanego do najwyższych standardów UX, to przeczytaj ten tekst.

Magento szablony — zestawienie 4 responsywnych motywów dla sklepów ceniących najwyższe standardy

Spośród wielu dostępnych na rynku szablonów Magento, wybraliśmy 4 motywy, dzięki którym Twoja marka zabłyśnie w sieci. Nowoczesny design, szybkość działania, niezawodna wersja mobilna to tylko niektóre z atutów szablonów Magento. Zobacz możliwości polecanych przez nas motywów, które cieszą się powodzeniem klientów, a które chętnie wdrożymy i dla Twojej firmy.

Magento Luma — lekki jasny szablon dla kobiecej marki

Szablon Magento Luma jest nowoczesnym i responsywnym szablonem graficznym do sklepów internetowych, zbudowanych na platformie MagentoLuma ma lekki wygląd zgodny z najnowszymi standardami e-commerce. Uwagę zwraca karuzela produktów na stronie głównej, gdzie możesz umieścić bestsellery.

Zaprojektowany w jasnych barwach i estetycznie ułożonym układzie graficznym zarówno na stronie głównej, jak i po przejściu w kategorie produktów. Całość ujednolica komunikację marki, oferując przyjazny sklep www, który szybko się ładuje.

Zalety Magento Luma

 • Nowoczesny design przyciąga uwagę klientów i zwiększa konwersję — wszystko dzięki nienagannemu UX.
 • W pełni responsywny szablon, który wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych — gwarantuje dobrą optymalizację SEO.
 • Duża elastyczność i łatwa modyfikacja elementów sklepu pozwoli Ci dostosować szablon do indywidualnych potrzeb serwisu bez konieczności angażowania grafika
 • Wysoka jakość kodu, co przekłada się na wydajność i szybkość działania sklepu.
 • Kompatybilność z najnowszą wersją Magento 2.

Szablon do Magento Ultimo

Szablon Magento Ultimo to kolejna odsłona świetnie przygotowanego motywu dla sklepu na CMS Magento. Ultima wyróżnia się nowoczesnym i responsywnym designem oraz bogatą funkcjonalnością. Niewątpliwie przekłada się to na lepszą konwersję, bo robienie zakupów w Magento Ultima jest płynne, intuicyjne i szybkie.

Motyw Ultima Magento można modyfikować praktycznie w każdym aspekcie — od wyglądu produktu, kolorystykę, po każdy button dostępny w wyglądzie strony. Szablon świetnie się prezentuje na każdym urządzeniu mobilnym, dzięki czemu Ty jesteś spokojny o sprzedaż, a klienci nie mają problemów z przeglądaniem produktów i robieniem zakupów.

Na szczególną uwagę zasługuje integracja z social mediami, ustawienia wyglądu produktów, jak i rozwijane menu, które możesz dowolnie modyfikować. Rozwiązanie polecane jest dla hurtowni i sklepów, które oferują dużą ilość produktów i stawiają na marketing społecznościowy.

Zalety Luma Magento

 • Responsywny i nowoczesny design idealny pod sklepy odzieżowe, jak i marki ze sprzętem sportowym.
 • Bogata funkcjonalność i możliwości ustawienia motywu pod indywidualne potrzeby szaty graficznej sklepu.
 • Integracja z social mediami pozwoli Ci zbudować prawdziwy kombajn sprzedażowy dla swojej marki.
 • Szablon Ultimo ma wysoką jakość kodu — sklep oparty o ten motyw jest szybki i dobrze zoptymalizowany pod SEO.

Porto Magento — nowy estetyczny szablon dla Magento

Porto Magento jest następnym świetnie zbudowanym wizualnie motywem do sklepu, na którym zbudujesz markę odzieżową, sportową, czy jubilerską. Szablon Porto jest wizualnie lekki, spójny i kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami (komputer i mobilne).

Pierwsze skrzypce motywu gra sekcja Hero ze sliderem w roli głównej. Kolejne sekcje to kategorie produktów i w pełni modyfikowalne menu. Szablon strony głównej może być dowolnie ustawiony (slider lub slider z kategoriami). Motyw posiada ponad 25 wersji wyglądu sklepu, które możesz dowolnie importować i dostosować do potrzeb swojej marki.

Poza wyglądem Porto Magento i możliwościami ustawienia sklepu warte uwagi są także świetnie formatowane nagłówki, które sprzyjają dobrej optymalizacji sklepu pod SEO.

Zalety Magento Porto

 • Estetyczny design i przyciągająca wzrok sekcja Hero. Motyw pod Megnto Porto jest w pełni responsywny i lekki w obyciu. Dostosowuje się automatycznie do rozmiaru ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany.
 • Magento Porto oferuje zaawansowane wyszukiwanie produktów, obsługa kilku walut i języków w sklepie. 
 • Motyw posiada integrację z kanałami social media, co pozwala prezentować produkty we wielu kanałach komunikacji za 1 kliknięciem.
 • Łatwo dostosujesz wygląd i funkcjonalność sklepu do swoich potrzeb. Szablon posiada wiele opcji konfiguracyjnych, które pozwalają na personalizację wyglądu, ustawienie preferowanej szaty graficznej, a także wybór różnych sposobów prezentacji produktów.
 • Sklep Magento Porto jest szybki i przyjazny dla odbiorców.

Motyw Magento Hyva

Hyva Magento jest czwartym uniwersalnym motywem graficznym pod nowoczesny sklep internetowy. W pełni responsywny, zakodowany w jasne i lekkie barwy. Szablon Magento Hyva posiada dużą funkcjonalność — obsługuje wiele walut, ma kilka języków do wyboru. Motyw zintegrowany jest z social media.

Magento Hyva to, prostota zarządzania wyglądem sklepu. Nie musisz być grafikiem ani developerem, z obsługą szablony Hyva poradzisz sobie bez problemu. Kilkoma kliknięciami ustawisz główny slider oraz wygląd strony HOME sklepu Mogą to być kategorie lub topowe produkty.

Zalety Magento Hyva

 • Szablon Hyva charakteryzuje się nowoczesnym designem w jasnych barwach.
 • Hyva Magento oferuje dużo funkcjonalności, takich jak zaawansowane wyszukiwanie produktów, obsługa kilku walut i obsługę wielu języków.
 • Integracja z kanałami social media.
 • Masz możliwość kilka rodzajów prezentacji produktów. 
 • Szablon Hyva umożliwia łatwe dostosowanie wyglądu i funkcjonalności sklepu do indywidualnych potrzeb. Szablon posiada wiele opcji konfiguracyjnych, które pozwalają na personalizację wyglądu, ustawienie preferowanej szaty graficznej, a także wybór różnych sposobów prezentacji produktów.
 • Ponadto Magento Hyva oferuje wsparcie techniczne dla właścicieli sklepów. 

Magento darmowe szablony — czy warto?

W odróżnieniu od płatnych darmowe szablony Magento mają kilka utrudnień. Darmowy motyw ma niewiele ustawień i trudno taki szablon dostosować do swoich potrzeb. Jeśli sprzedajesz w sieci kilka produktów i nie masz dużych wymagań, co do wyglądu strony, darmowy szablon Magento będzie dobry. Przy większej sprzedaży nastawionej na rozwój, sprawdzą się wyłącznie szablony premium, które oferują więcej dostępnych narzędzi. Szukasz płatnego szablonu Magento? Napisz do nas, a szybko wdrożymy odpowiedni motyw do Twojego sklepu.

Udostępnij ten post:

Może Cię zainteresować

Myślisz o wdrożeniu
Magento 2?

Napisz do nas